Marantz PM-14 S1 Special Edition

Nauja

Premium klasės Marantz integruotas stereo stiprintuvas.

Gamintojo tinklapis

2 499 €

Nauji Marantz Premium klasės produktai visuomet suteikia priežastį audiofilams švesti. Nauja 14 serijos Special Edition versija pakelia garso kokybę į naują lygį. Ši Special Edision serija buvo kruopščiai ištobulinta ir optimizuota aukštos raiškos failų atkūrimui. Juodos arba šampano spalvos, 14 Special Edition yra tiesiog aukščiausios garso kokybės atkūrimo įrenginys. Kaip ir galima tikėtis iš elitinio stiprintuvo, jis pasižymi išskirtiniais audio komponentais, kaip toroidinis transformatorius ir sub-sistemomis visoje konstrukcijoje. Sunki 5mm storio viršutinė panelė ir stabilios kojos užtikrina minimalias vibracijas, kas padeda itin tiksliai perduoti signalą. Papildomai, šiame stiprintuve naudojami būtent jam sukurti komponentai bei žinoma Marantz HDAM moduliai ir sukurtas itin efektyvus signalo perdavimo kelias. PM-14S1 Special Edition juodas anoduoto aliuminio valdymo pultas taip pat suderinamas su SA-14S1 Special Edition grotuvu. Galiausiai, sumontuoti specialiai Marantz pagaminti varinės kolonėlių jungtys nepriekaištingam signalo perdavimui. Tai yra aukščiausios klasės prabanga.

Marantz HDAM technologija

Naudojant atskirus komponentus vietoje vienos mikroschemos, HDAM technologija išlaiko analoginio garsu tikrumą bei atkuria garsą itin dinamiškai ir su mažiausiais įmanomais iškraipymais. Iš viso stiprintuve naudojami 24 HDAM SA2 ir SA3 moduliai, kurie yra įmontuoti phono, line level, ausinių išėjimo, pre-amp ir power amp grandyse.

Diskretus aukštos srovės stiprintuvas

Įvairių kolonėlių suderinamumui, galios stiprintuvo grandis pasižymi aukštos srovės išėjimu, o maksimaliam kanalų atskyrimui kiekvienas stiprinimo kanalas naudoja atskiras plokštes su atskirais masyviais aliuminio aušintuvais, kurie užtikrina tylų veikimą ir puikų aušinimą net esant dideliai apkrovai. Stiprintuvas sukuria net 90W prie 8ohm ir 140W prie 4ohm kiekvienam kanalui, užtikrindamas stabilų veikimą net ir su mažos varžos kolonėlėmis..

Tvirtas korpusas, storas aliuminis viršutinis dangtis ir sunkios kojos

Prieš dedant aukščiausios klasės komponentus, visų pirma reikia sukurti itin kokybišką korpusą. PM-14S1 Special Edition itin tvirtas korpusas užtikrina mažiausias įmanomas vibracijas, kurios neįtakos signalo ir garsas bus atkuriamas taip, kaip ir turėtų būti - neiškraipytas.

Daug analoginių įėjimų ir išėjimų

Be Phono ir CD analoginių įėjimų, stiprinutve įmontuoti du papildomi line level įėjimai ir dvi poros recorder įėjimų/išėjimų. Taip pat yra intergruotas power amp įėjimas, kuris leidžia naudoti PM-14S1 Special Edition, kaip galios stiprintuvą bei pre-amp išėjimas, kuris leis prie PM-14S1 Special Edition prijungti išorinį galios stiprinutvą.

Atskiras ausinių išėjimas

Naudojant Marantz HDAM modulius, ausinių išėjimas suteikia ypatingai aukštą garso kokybę įvairių varžų ir tipų ausinėms.

Paauksuotos jungtys

Analoginių įėjimų ir išėjimų jungtys yra padengtos auksu optimaliam signalo perdavimui ir ilgalaikiam stabilumui.

Specialiai sukurtos kolonėlių jungtys

Kruopščiai praleistas audio signalas pro vidines grandis galiausiai apdorojamas kabelių pro specialiai pagamintas kolonėlių jungtis, kurios pagamintos iš gryno vario. Tai užtikrina puikią signalo perdavimo grandinę ir nei viena menkiausia nata nepabėgs.

Source Direct režimas

Gryniausiai garso kokybei atkurti, PM-14S1 Special Edition itegruota Source Direct funkcija, kurios dėka signalo kelias yra sutrumpinamas iki minimaliausio apeinant nereikalingas grandis.

Sistemos valdymo pultas

Elegantiškas valdymo pultas taip pat valdo ir SA-14S1 Special Edition Super Audio CD grotuvą

Galia, W (8/4ohm)90/140
Linijinių įėjimų sk.6
Harmoniniai iškraipymai, %0,02
Signalo / triukšmo santykis, dB106
Slopinimo faktorius100
Dažnių juosta5 - 100 000
Spalvosjuoda, aukso
Išmatavimai, cm (A/P/G)12,7 / 44,0 / 45,3
Svoris, kg19,1
Kitatembrų blokas, phono įėjimas
Energijos suvartojimas, W220

Susiję produktai

Naujienlaiškių užsakymas

Į viršų