Marantz PM-11 S3

Nauja

Premium aukščiausios klasės integruotas stereo stiprintuvas.

Gamintojo tinklapis

Apžvalga

3 999 €

Šis itin žavintis Premium kategorijos Marantz stiprintuvas dabar jau trečiosios kartos ir, paprasčiausiai, dar geresnis nei anksčiau. Pridėjome naujas aukštos kokybės gryno vario kolonėlių kolonėlių jungtis, naują “Power Amp Direct” įėjimą ir naujas valdymo iš Marantz Remote App galimybes (per Maratz tinklo grotuvą naudojant “control bus”). Šie papildymai ir daugelis atliktų patobulinimų, ne tik pagerina ir taip įspūdingo stiprintuvo garso kokybę ir funkcionalumą, bet ir garantuoja sėkmę ilgam.
Netgi iki atnaujinimo, PM-11 buvo naudojamos pažangiausios technologijos, suteikiančios garsui geriausią detalumą, tikslumą ir emocijas. Korpusu dengtas Toroidinis transformatorius ir parinkti aukščiausios kokybės komponentai užtikrina ultra stabilią stuiprintuvo galią 2x 100 W (8 Ohm) arba 2x 200W (4 ohm).
Absoliutų signalo integravimą ir labai mažą signalo-triukšmo santykį garantuoja trijų pakopų konstrukcija, susidedanti iš pradinio stiprintuvo ir dviejų pakopų galios stiprintuvo, taip pat ir papildomo korekcinio stiprintuvo Phono MM/ MC, skirto prijungti patefonui. Pagrindinės technologijos, naudojamos SA11-S3 - Marantz sukurti grįžtamojo ryšio HDAM®SA3, trumpiausią signalo kelią užtikrinantys simetriniai grandynai suteikia dinamišką garsą ir nuostabų stereo panoramos atkūrimą. Rezultatas neįtikėtinai plati garso scena, su ekstremaliai tiksliu instrumentų ir vokolo pozicionavimu. Papildomai, šasi ir galinė panelė dengtos variu, garantuoja mažos varžos įžeminimo potencialą ir suteikia geriausią įmanomą signalo integraciją. Visa tai reiškia, kad PM-11S3 yra pranašumo atspindys.

Galia, W (8/4ohm)100/200
Linijinių įėjimų sk.6 + 1xXLR
Harmoniniai iškraipymai, %0,01
Signalo / triukšmo santykis, dB96
Slopinimo faktorius100
Dažnių juosta5 - 100.000
Spalvosjuoda, aukso
Išmatavimai, cm (A/P/G)16,8 / 44 / 44,4
Svoris, kg27
Kitatembrų blokas, phono įėjimas
Energijos suvartojimas, W300

Susiję produktai

Naujienų prenumerata

Į viršų