Marantz PM6005 intergruotas stiprintuvas

Nauja

Integruotas stereo stiprintuvas su skaitmeniniu optiniu ir bendraašiu įėjimais.

PM6005 išrinktas geriausiu 2014m. stiprintuvu kategorijoje iki 700€!

gamintojo tinklapis

Lokęs paskutinis vienetas, sidabro-aukso spalvos.

455 €

550 €

-95 €

Marantz stiprintuvas PM6005 yra kur kas daugiau, nei patobulinta daugybę apdovanojimų pelniusiojo pirmtako PM6004 versija. Kur kas daugiau. Dabar šį puikų stiprintuvą, dėka įmontuoto pažangaus skaitmeninio analoginio keitiklio (SAK), galite tiesiogiai prijungti ir prie skaitmeninių šaltinių.

"Žinoma, mes palikome tas pačias pradinio ir galios stiprinimo sekcijas, kuriose naudojami tik diskretiški komponentai - nė vieno IC (integruotas grandynas) signalo kelyje", teigia inžinieriai. Taip daroma todėl, kad specialiai parinkti atskiri komponentai ne tik veikia geriau nei IC, bet ir suteikia galimybę tobulinti skambesį suteikiant garsui daugiau detalumo, aiškumo ir erdvės. Kaip ir pirmtake, naudojami parinkti kondensatoriai ir korpusu dengtas mažos varžos toroidinis transformatorius. Visos originaliosios savybės - penki linijiniai įėjimai, “phono” įėjimas, dvi poros auksu dengtų kolonėlių jungčių su “bi-wire” galimybe ir nuotolinio valdymo pultas - vis dar čia. Tačiau dabar įrenginyje įmontuoti skaitmeniniai optinis ir bendraašis įėjimai.

24bit/192kHz SAK CS4398 jau yra pasiteisinęs daugybėje Premium kategorijos produktų. Visa skaitmeninė sekcija, uždengta metaliniu korpusu, yra izoliuota nuo analoginės - tokiu būdu apsaugant jautrų analoginį signalą.

Kanalų skaičius2
Galia, W (8/4ohm)45 / 60W
Linijinių įėjimų sk.5
Linijinių išėjimų sk.1
Harmoniniai iškraipymai, %0,05
Signalo / triukšmo santykis, dB102
Slopinimo faktorius100
Dažnių juosta10 - 70.000 Hz
Spalvosjuoda, sidabro-aukso
Išmatavimai, cm (A/P/G)10,5 / 44 / 37
Svoris, kg7,6
KitaAusinių išėjimas, Phono MM įėjimas, optinis ir bendraašis įėjimai.
Energijos suvartojimas, W155

Susiję produktai

Naujienų prenumerata

Į viršų