Marantz NR1607 namų kino stiprintuvas

Nauja

7.2 kanalų Marantz namų kino stiprintuvas su WiFi ir Bluetooth bei Dolby Atmos palaikymu.

Likęs paskutinis sidabro-aukso spalvos vienetas.

gamintojo tinklapis

3ddolby

dtsiphone

563 €

-25%

750 €

Bendra

Atrask jaudinantį erdvinį garsą su NR1607 A/V resiveriu, kuris pasižymi Dolby Atmos garso atkūrimu ir sukuria kvapą gniaužiantį erdvinį garsą žiūrint šiuolaikinius filmus. Su Dolby Atmos Jūs patirsite tikrą 3D erdvinį garsą - tokį, kokį galite girdėti tik aukštos klasės kino teatruose. Su programinės įrangos atnaujinimu  NR1607 taip pat galės dekoduoti DTS:X garso takelius.

Su 8 HDMI įėjimais (1 iš jų priekyje), NR1607 pasižymi pažangia vaizdo apdorojimo systema. Paruoštas ateičiai, NR1607 palaiko 4K Ultra HD 60Hz vaizdo įrašus, 4:4:4 Pure Color bei 21:9 vaizdo formatą. Taip pat resyveris suderinamas su HDCP 2.2, kas leis žiūrėti apsaugotus nuo perrašymo 4K vaizdo įrašus.

Integruotas WiFi ir Bluetooth

Aprūpintas WiFI ir Bluetooth, NR1607 turi dvi antenas užtikrintam ir greitam ryšiui net ir labai daug tinklų turinčiuose daugiabučiuose. Prisijungę prie interneto galėsite mėgautis bevieliu muzikos klausymu per Spotify Connect. Taip pat galėsite rinktis iš tūkstančių pasaulio radijo stočių, esančių internete.

Su AirPlay galėsite klausyti muzikos bevieliu būdu į iOS įrenginių. NR1607 taip pat palaiko DLNA 1.5, kas leis stiprintuvą sujungti su NAS įrenginiais bevieliame namų tinkle, taip pat su PC ar Mac. Parsisiuntę naują nemokamą Marantz 2016 AVR Remote App programėlę, galėsite valdyti NR1607 savo išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu.

Aukštos raiškos formatų palaikymas

NR1607 dekoduoja AIFF, FLAC and WAV 
lossless failus iki 24-bit/192-kHz, taip pat ALAC/Apple Lossless iki 96kHz/24bit, kaip ir  SACD-kokybės DSD2.8MHz ir DSD' 5.6MHz. Šiuos failus galima atkurti iš USB atmintinės prijungus per priekinio skydelio USB įvestį.

7 kanalų diskretus stiprintuvas su Eco režimu

Galios stiprinimo sekcija pasižymi diskrečiu aukštos srovės galiosišėjimu kiekvienam iš 7 kanalų, kas sukuria itin tikslią garso sceną. 50W galingumas kanalui (20Hz~20kHz, .08%THD, 8 ohms), taip pat galimybė pajungti mažos varžos - 4 omų kolonėles, tuomet stiprintuvo galia tampa po 90W kiekvienam kanalui. Turi ekrane matomą Eco indikatorių.

Dolby Atmos

Ilgą laiką, filmų erdviniai garso takeliai buvo paskirstyti kanalais. Dolby revoliucinė Atmos erdvinio garso sistema keičia kanalinį paskirstymą į pažangesnį objektinį dekodavimą, kas leidžia garso kūrėjui tiksliai nustatyti garso sklidimo vietą trimatėje erdvėje. Nuo šiol jūs galite mėgautis šia nauja technologija savo namuose su NR1607, prie kurio galėsite prijungti tradicinę 5.1 sistemą bei papildomai 2 višutinio kanalo kolonėles. Be Dolby atmos dekodavimo, NR1607 taip pat pasižymi Dolby TrueHD lossless atkūrimu ir kitomis Dolby Digital technologijomis.

DTS:X

Naujausia erdvinio garso dekodavimo sistema, DTS:X pasižymi objektiniu garso atkūrimu, kas leidžia garso kūrėjui nustatyti gerso vietą bet kur trimatėje aplinkoje, o viršutinio kanalo kolonėlės sukuria neįtikėtinai tikrovišką erdvinį garsą. Be DTS:X, NR1607 taip pat palaiko DTS-HD Master audio ir kitas DTS technologijas.

Marantz 2016 AVR Remote programėlė

Parsisiuntę naują nemokamą Marantz 2016 AVR Remote App programėlę, galėsite valdyti NR1607 savo išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu.

Integruotas Audyssey Multi EQ

Kartu su komplektuojamu kalibravimo mikrofonu ir stovu, Audyssey MultEQ išmatuoja visas Jūsų namų kino kolonėles, įskaitant ir žemų dažnių, o tikslus DSP procesorius sugeneruoja filtrus pagal kambario akustiką. Visa tai leidžia atkurti natūralų ir subalansuotą garsą, nesvarbu, kokias kolonėles naudojate.

Audyssey Dynamic EQ pasižymi pažangia psicho-akustine sistema, atkuriančia itin aiškų dialogą bei dinaminį garsą net ir klausantis tyliai.

Dual Subwoofer išvestis

NR1607 pasižymi dvejomis žemų dažnių kolonėlių išvestimis, kas leis pasijungti 
žemadažnius vietoje vieno didelio ir mėgautis greito bei muzikalaus žemo 
. Su dvejomis žemų dažnių kolonėlėmis, gilus bosas taps daug  švelnesnis ir detalesnis, sumažės ir iškraipymų tikimybė.

Multi-Source/Multi-room

Turėdamas aukštos srovės atskirus tranzistorius kiekvienam iš 7 kanalų, NR1607 yra aprūpintas multi-zone ir multi-source palaikymu. Mėgaukitės kinu svetainėje ir tuo pačiu paleiskite stereo muziką kitame kambaryje.

Priekinė USB jungtis

Priekyje įmontuota USB jungtis leis patogiai  prijungti išmanųjį įrenginį ar USB atmintinę  / kietąjį diską ir iš jų klausytis muzikos įrašų pradedant nuo MP3 ir baigiant paskutiniais, aukštos raiškos formatais, tokiais, kaip FLAC 24 bit/192-kHz ir DSD 2.8/5.6.

Taip pat, jūsų patogumui, įjungus stiprintuvą, USB jungtis gali pasitarnauti, norint pasikrauti savo išmanųjį renginį.

Spalvotos kolonėlių jungtys

Lengvam pajungimui, NR1607 pasižymi horizontaliai išdėstytomis garso kolonėlių jungtimis, o jų spalvos padės atsirinkti, kur ir kokį kabelį jungti. Pajungimas bus itin lengvas net tai darant  pirmąjį kartą.

Lengva pajungti, patogu naudoti

NR1607 yra labai aiškūs, lengvai suprantami Setup Assistant ir Quick Start grafiniai pajungimo ir nustatymų vedliai jūsų TV ekrane, kuris padės jums sukonfigūruoti ir optimizuoti  visus reikalingus garso, vaizdo, tinklo palaikymo ir kitus nustatymus. Taip pat NR1607 galima valdyti ir kompiuteriu per IP kontrolę esant tame pačiame LAN arba Wi-Fi tinkle, SDDP (Paprastas įrenginio atpažinimo protololas) pagalba, jei norite integruoti NR1607 į „Išmaniųjų namų“ tinklą.

 Smart Select Funckcijos

Yra 4 Smart Select funkcijų mygtukai priekinėje prietaiso panelėje ir nuotolinio valdymo pulte. Kiekviena iš jų gali išsaugoti skirtingus nustatymus skirtingiems šaltiniams. Tuomet, paspaudę vieną iš jų, akimirksniu keičiate jau anksčiau padarytus skirtingus nustatymus jūsų Blu-ray grotuvui, televizoriaus priedėliui ar internetiniam radijui.

Internetinė radijavTuner
USB jungtisUSB Audio
Kanalų skaičius7
Galia, W (8/4ohm)7x90 (6 ohm, 1 kHz, 1% 1ch Drive)
Linijinių įėjimų sk.3
HDMI In/Out8/1
"Multiroom" zonų skaičius2
Spalvosjuoda, sidabro-aukso
Išmatavimai, cm (A/P/G)10,5 / 44 / 37,6
Svoris, kg8,3
Energijos suvartojimas, W250

Susiję produktai

Naujienų prenumerata

Į viršų