Marantz SR6011 namų kino stiprintuvas

Nauja

Akcija! (prekių kiekis ribotas)

Liko tik "Silver-Gold" spalvos.

9x 185W puikus tinklinis namų kino stiprintuvas su Bluetooth ir WiFi

gamintojo tinklapis

980 €

1 400 €

-420 €

Įtraukite save į neįtikėtiną 3D erdvinį garsą su SR6011 namų kino stiprintuvu, gebačiu atkurti Dolby Atmos ir DTS:X garsą. Abu garso formatai yra paremti objektiniu erdviniu garsu su galimybe pajungti viršutinio kanalo kolonėles ir patirti įtraukiantį 3D garsą.

Norint mėgautis 3D garsu SR6011 yra aprūpintas 9 kanalų stiprintuvu, kas reiškia, kad galėsite sukurti 7.1.2 ar 5.1.4 3D garso sistemą. O naudojant išorinį stiprintuvą, sistemą galima praplėsti net iki 7.1.4. Nenaudojant Dolby Atmos sistemos, papildomus kanalus galima panaudoti kitai porai kolonėlių antroje zonoje ir klausyti kitą šaltinį, nei pagrindinėje zonoje.

Paruoštas ateičiai, SR6011 pasižymi pažangia vaizdo atkūrimo sekcija kuri aprūpinta naujausiomis HDMI 2.0a jungtimis su HDCP 2.2 palaikymu. Kiekvienas įėjimas palaiko 4K Ultra HD 60Hz raišką, 4:4:4 Pure Color, HDR, 21:9 formatą, 3D, BT.2020. Taip pat stiprintuvas geba padidinti standartinės raiškos vaizdą iki 4K Ultra HD.

Bevielis jungiamumas su Bluetooth ir WiFi. Dvi antenos užtikrina greitą ir stabilų ryšį. Mėgaukitės belaidžiu muzikos klausymu per Airplay, Spotify Connect ar vietiniame tinkle esančių įrenginių. Pilnas palaikymas aukštos raiškos garso atkūrimui. 

SR6011 pasižymi aukštos kokybės garso komponentais, kurie buvo kruopščiai atrinkti. Visas vidinis grandynas sudarytas iš Marantz HDAM modulių.

Visi 9 kanalai turi po atskirą stiprintuvą, kuris geba atiduoti net 185W galią. 


Galingas 9 kanalų diskretus stiprintuvas ir Eco režimas

SR6011 stiprinimu sekcija sudaryta iš diskrečių aukštos srovės įrenginių puikiam garsui tiek muzikai, tiek filmams. Atkuriantis 185W galią kiekvienam kanalui, SR6011 taip pat palaiko žemos varžos kolonėles, taigi galėsite prijungti nuo  4ohm varžą turinčias kolonėles. Tuo tarpu Eco režimas suteikia energijos taupymą, o sutaupytą energijos kiekį galite matyti tiesiai televizoriaus ekrane. 

 

Integruotas Bluetooth ir WiFi

Dėka Bluetooth ir Wi-Fi (2.4/5GHz) bevielio jungiamumo, galėsite mėgautis begale garso šaltinių, kaip Spotify Connect, Airplay, internetinis radijas ir daugeliu kitų. Stiprintuvą patogiai valdyti galėsite parsisiuntę naują  Marantz 2016 AVR Remote aplikaciją į savo išmanųjį įrenginį.

   

Aukštos raiškos garso palaikymas


Atraskite neįtikėtiną garso raišką. SR6011 gali dekoduoti AIFF, FLAC bei WAV lossless failus iki 24bit/192kHz. Be to ALAC/Apple lossless iki 96kHz/24bit ir SACD kokybės DSD 2.8MHz ir Double DSD 5.6MHz failus. Šiuos įrašus galėsite klausyti per priekinę USB jungtį ar bevieliu būdu per vietinį tinklą. Žinoma, galėsite klausytis ir populiariausius MP3 failus.

Dolby Atmos / DTS:X


Dolby Atmos: Dolby revoliucinė Atmos erdvinio garso technologija, paremta objektiniu garsu vietoj senojo kanalinio garso. Tai leidžia garso režisieriui patalpinti kiekvieną garsą tiksliai trimatėje aplinkoje. Dabar šia puikia technologija galite mėgautis ir Jūs savo namuose su SR6011..


DTS:X taip pat paremta objektiniu garsu ir suteikia galimybę patalpinti viršutinio kanalo kolonėles. Su DTS:X, SR6011 taip pat pasižymi DTS-HD Master audio garso atkūrimu ir kitomis DTS technologijomis. DTS:X bus galimas vėliau su programinės įrangos atnaujinimu. 

Taip pat SR6011 atkuria tiek Dolby Surround, tiek Neural:X, kas leidžia patirti 3D garsą iš standartinių Dolby ar DTS įrašų.


Marantz 2016 AVR Remote aplikacija

Naujai suprojektuota, Marantz 2016 AVR Remote aplikacija iOS ir Android įrenginiams suteiks pilną stiprintuvą valdymą. Be begalės naujų funkcijų, grafinės vartotojo sąsajos, aplikacija buvo pilnai perkurta.

Valdykite pagrindines Marantz produkto sunkcijas, kaip garsas, įėjimas ar nustatymai. Nauja gulščio ekrano funkcija leis lengvai naviguoti tarp nustatymų ar tinkle esančių garso įrašų bei tuo pačiu matyti dabar grojantį kūrinį. 

Smart TV jungiamumas


Per HDMI CEC funkciją kai kuriuose išmaniuosiuose TV, yra galimybė valdyti SR6011 su televizoriaus valdymo pultu. Su įjungtu stiprintuvo "HDMI Control", nustatykite "Smart Menu" stiprintuvo valdymą.

Pažangus Audyssey MultEQ XT32


SR6011 aprūpintas pažangiausia Audyssey MultEQ XT32 kambario akustikos kalibravimo sistema. Komplekte esantis mikrofonas nustato kiekvienos kolonėlės garso lygį iki 8 skirtingų klausymo pozicijų ir sugeneruoja tikslius skaitmeninius filtrus, kurie koreguoja dažnius pagal kambaryje esančius rezonansus.

Audyssey Dynamic Volume sušvelnina nemalonius garso lygio šokinėjimus, ypač jaučiamus reklamose. 

Audyssey Low Frequency Containment  naudoja pažangius psichoakustinius algoritmus ir leidžia girdėti pilną dažnių juostą, įskaitant žemą bosą, tačiau neleidžia parazitinėms garso bangoms skverbtis į kitus kambarius ir trugdyti šeimos nariams ar kaimynams. 


Multi-Source/Multi-room

Kad ir kokie būtų šeimos poreikiai, SR6011 tai gali. Galite mėgautis 5.1 garso pagrindiniame kambaryje ir tuo pačiu metu klausyti stereo garsą iš kito šaltinio kitame kambaryje. Aukštos kokybės Audio komponentai; Marantz HDAM


SR6011 sudėti labai aukštos kokybės garso komponentai, kurie buvo kruopščiai atrinkti. Visas vidinis grandynas sudarytas iš Marantz HDAM modulių. Marantz HDAM technologiją galima sutikti Reference serijos įrenginiuose, kurie suteikia itin žemus triukšmus, lyginant su standartiniais integruotais procesoriais. Taip pat ši technologija pasižymi itin greitu garso atkūrimu ir suteikia dinamišką bei aukštos kokybės garsą.

Lengva nustatyti ir naudotis


SR6011 aiškus ir paprastas nustatymų vedlys ekrane leis lengvai pereiti visą paleidimo procesą ir maksimaliai optimizuoti garsą bei Jūsų poreikiams pritaikyti visą sistemą.

Smart Select funkcija


4 Smart Select mygtuka valdymo pulte leis greitai išsaugoti ir vėliau pasirinkti išsaugotą šaltinį, garso lygį, Audyssey nustatymus.


Išorinio valdymo galimybės

SR6011 turi plačias išorinio valdymo galimybes, norintiems stiprintuvą prijungti prie protingo namo sistemos ar pan. Tai galėsite atlikti su RS-232C jungtimi. Taip pat SR6011 gali būti valdomas iš namų kompiuterio per IP control. Creston Connected ir Control4 SDDP leis lengvai prijungti stiprintuvą prie automatizuotos namų sistemos.

    

Internetinė radijayra
Palaikomi garso formataiMP3 / WMA / AAC / FLAC / ALAC / WAV / DSD Audio Streaming
Grojimas iš kompiuterioDLNA 1.5, AirPlay, Spotify Connect
USB jungtisUSB-A
Bluetooth ryšysyra
Wi-Fi ryšysyra
Kanalų skaičius9
Galia, W (8/4ohm)9x185 (6 ohm, 1 kHz, 1% 1ch Drive)
Linijinių įėjimų sk.6
Linijinių išėjimų sk.11.2
HDMI In/Out8/2
"Multiroom" zonų skaičius2
Signalo / triukšmo santykis, dB102
Spalvosjuoda, sidabro-aukso
Išmatavimai, cm (A/P/G)16,1 / 44,0 / 39,8 (22,9 x 44,0 x 39,8 su vertikalia antena)
Svoris, kg12,7
Energijos suvartojimas, W650

Susiję produktai

Naujienlaiškių užsakymas

Į viršų