Marantz NR1508 namų kino stiprintuvas

Nauja

5 kanalų Marantz namų kino stiprintuvas su WiFi ir Bluetooth.
Prekių kiekis ribotas.

gamintojo tinklapis

464 €

-20%

580 €

Apžvalga

Sukurtas perteikti jaudinančias garso akimirkas, naujasis NR1508 AV imtuvas dabar jau ir su integruotu HEOS multiroom sistemos palaikymu. Tai leis Jums mėgautis muzika visuose namuose ir valdyti sistemą viena aplikacija išmaniuoju įrenginiu. NR1508 taip pat turi integruotą Bluetooth ir Airplay palaikymą, kas leis tiesiogiai belaidžiu būdu klausytis muzikos iš išorinių įrenginių. Imtuvas aprūpintas 32bit DSP procesoriumi ir palaiko visus naujausius erdvinio garso formatus, kaip Dolby TruHD ar DTS-HD Master Audio. Stiprintuvo dalis susideda iš atskirų tranzistorinių stiprintuvų kiekvienam iš penkių kanalų, kurie yra suderinami su žemos varžos 4ohm kolonėlėmis.

Video dalis turi 6 HDMI įėjimus (1 priekyje) ir palaiko naujausią 4K Ultra HD vaizdo format1 su 60Hz dažniu, 4:4:4 Pure Color, BT.2020, HDR ir Dolby Vision. Taip pat visi įėjimai palaiko HDCP 2.2 protokolą, reikalingą atkurti 4K apsaugotus nuo perrašymo vaizdo įrašus.


Pagrindinės funkcijos

 • 5 kanalų diskretus stiprintuvas, 85W kanalui Pakankamai galios užpildyti vidutinio dydžio kambarius žymiu Marantz garsu
 • 4K/60 Hz pilno-dažnio vaizdo formato palaikymas, 4:4:4 spalvų rezoliucija, HDR ir BT.2020. Taip pat Dolby Vision palaikymas ir Hybrid Log Gamma (HLG; su ateinančiu atnaujinimu) Naujausi HDMI standartai
 • 6 HDMI įėjimai (1 priekyje) su HDCP 2.2 palaikymu Užtektinai įėjimų visų Jūsų įrenginių pajungimui (Blu-ray grotuvai, žaidimų konsolės ir pan.)
 • Dolby TrueHD ir DTS-HD Master Audio garso palaikymas Naujausi namų kino teatro garso formatai
 • Integruotas Wi-Fi su 2.4GHz/5GHz dual band palaikymu Stabilesnis belaidis ryšys stipriai apkrautose vietoviese
 • HEOS belaidės multiroom isstemos integravimas Sujunkite imtuvą su kitais HEOS įrenginiais ir mėgaukitės viena garso sistema visame name ir valdykite ją vienos aplikacijos pagalba
 • AirPlay, Bluetooth, Internet Radio, Spotify Connect, Tidal, Deezer, Network Audio Streaming Priėjimas praktiškai prie visų internetinės muzikos šaltinių
 • DSD (2.8/5.6MHz), FLAC, ALAC ir WAV palaikymas Aukštos raiškos muzikos atkūrimas Hi-Fi entuzistams
 • Audyssey MultEQ, Dynamic Volume ir Dynamic EQ Tobulas kolonėlių sukalibravimas Jūsų patalpoje
 • Audyssey MultEQ Editor aplikacijos palaikymas (prieinama už EUR 20 Appstores sistemoje) Profesionalus sistemos kalibravimas
 • Spalvotos kolonėlių jungtys lengvam pajungimui, Nustatymų vedlys, Grafinė vartotojo sąsaja, Marantz 2016 AVR Remote aplikacija Lengvas pajungimas, konfigūravimas ir naudojimas
 • Išmanus ECO režimas su off/on/auto nustatymais Sutaupykite elektros energiją neprarasdami dinamiško garso.
Galingas 5 kanalų diskretus stiprintuvas su Eco režimu

NR1508 stiprintuvo dalis pasižymi diskrečiais aukštos srovės išėjimo stiprintuvais dinamiškam garsui tiek muzikos, tiek filmų atkūrime. Identiška 85W galia kiekviename kanale, žemos varžos kolonėlių palaikymas ir puiki garso kontrolė. Tuo tarpu Eco režimas leidžia sutaupyti energiją neprarandant dinamiškumo.

  Naujausios HDMI jungtys, HDR,
Dolby Vision, HLG, ir HDCP 2.2

6 HDMI įėjimai, iš kurių vienas priekyje, sukuria pažangią NR1508 vaizdo apdorojimo sistemą. HDMI jungtys palaiko naujausius formatus ir protokolus, kaip 4K Ultra HD 60Hz vaizdo raiška, 4:4:4 Pure Color, BT.2020 bei HDR. Taip pat įdiegtas ir Dolby Vision palaikymas.

 


Integruotas Bluetooth, WiFi ir Airplay

NR1508 aprūpintas dvejomis antenomis stabiliam Bluetooth ir WiFi ryšiui net ir tankiai apgyvendintose vietovėse. Apple Airplay leis mėgautis belaidžiu muzikos klausymu iš iOS įrenginių.

 


HEOS: tobulas sprendimas belaidei multiroom sistemai

Su integruotu HEOS palaikymu, NR1508 taps pagrindiniu namų muzikos centru ir dalimi belaidės multiroom sistemos. Galėsite lengvai ir greitai prijungti belaides HEOS kolponėles į vieną bendrą sistemą ir mėgautis muzika visur ir visada, o visą sistemą valdyti išmaniuoju įrenginiu aplikacijos pagalba.

Galėsite naudotis tokiais internetiniais muzikos šaltiniais, kaip Spotify, TuneIn, Sound Cloud, Tidal, Napster, Deezer, taip pat groti muziką iš USB laikmenos ar vietiniame tinkle esančių įrenginių.

 


Marantz 2016 AVR Remote aplikacija

The Marantz 2016 AVR Remote aplikacija iOS bei Android įrenginiams suteikia pilnavertį imtuvo valdymą išmaniuoju įrenginiu.

  

Aukštos raiškos Audio

NR1508 suteiks galimybę atrasti aukštos raiškos muzikos įrašų kokybę. Klausytis tokių įrašų galėsite per USB jungtį priekyje ar iš tinkle esančių įrenginių. Imtuvas palaiko tokius formatus, kaip ALAC, FLAC bei WAV. Taip pat DSD 2.8MHz ir 5.6MHz failus.


 Audyssey MultEQ lengvam sureguliavimui

Naudodami komplekte esantį mikrofoną, Audyssey MultEQ pagalba sukalibruosite kolonėles pagal Jūsų patalpą. Tikslus DSP procesorius pritaiko akustikos korekcijos filtrus ir suteikia natūraliausią bei tiksliausią skambesį.

  The Audyssey MultEQ Editor aplikacija

NR1508 palaiko naują Audyssey MultEQ Editor aplikaciją, kurios pagalba galėsite stebėti ir profesionaliai sukalibruoti kolonėles, taip dar tiksliau priderinant visą sistemą prie Jūsų patalpos ar asmeninio garso skonio.

The Audyssey MultEQ Editor aplikacija prienama Apple Store ar Google Play parduotuvėse.


Du žemų dažnių kolonėlių išėjimai

Viena žemų dažnių konėlė reikalauja tikslaus pastatymo optimaliam boso atkūrimui. Tuo tarpu jungiant du žemadažnius skirtingose kambario vietose, žemi dažniai tolygiau pasiskirsto ir suteikia tikslų boso atkūrimą bet kurioje patalpos vietoje.

  Smart TV pajungimas

Su HDMI CEC funkcionalumu, kuris yra šiuolaikiniuose televizoriuose, galėsite valdyti imtuvą televizoriaus pulteliu.

 


Paprastos Smart Select funkcijos

4 Smart Select mygtukai ant valdymo pulto leis greitai ir patogiai įsiminti Jūsų pasirinktus šaltinius, garso lygį ir pan. Vienu mygtuko paspaudimu grįšite į pasirinktą vietą.

Lengva sureguliuoti ir naudotis

NR1508 turi patogiai išdėstytus kolonėlių pajungimus, taip pat ekrane matomas grafinis displėjus su nustatytmų vedliu leis lengvai pajungti ir sureguliuoti imtuvą.


Daugiau nei 60 metų audiofilinio palikimo

Įkurtas 1953, Marantz turi ilgą ir turtingą istoriją kuriant audio komponentus, juos tobulinant siekiant aukščiausios garso kokybės. Nes muzika yra tokia svarbi mūsų gyvenime, NR1508 pasižymi puikiu stereo garso atkūrimu bei nepamirštama namų kino teatro patirtimi.

Kanalų skaičius5
Galia, W (8/4ohm)5x85 (6 ohm)
Linijinių įėjimų sk.3
Linijinių išėjimų sk.1
HDMI In/Out6/1
Spalvosjuoda, sidabro-aukso
Išmatavimai, cm (A/P/G)10,5 / 44,0 / 37,6
Svoris, kg8,2
Energijos suvartojimas, W180

Susiję produktai

Naujienlaiškių užsakymas

Į viršų