Kas yra Bluesound ir kodėl verta rinktis?

Kategorijoje: Naujienos Data: Friday, April 12, 2019 Komentarai: 0 Paspaudimai: 711

Šiais laikais didžioji dalis žmonių ieškančių garso sistemos namas renkasi išmaniąsias, bevieles ir su daugybe funkcijų multiroom sistemas. Vieną iš jų ir norėtumėme pristatyti Jums...

Bevielis namų kinas

Modernus "soundbar" - tai kompaktiška akustinė sistema su įdiegtu stiprintuvu bei įvairiomis ryšio sistemomis. Ši sistema su papildomomis erdvinėmis kolonėlėmis gali sudaryti 5.1 erdvinį garsą, tad žiūrint filmus ar sporto laidas, galėsite pasijusti veiksmo epicentre. Šiuolaikiški "soundbar" įrenginiai turi daug įvairių funkcinių galimybių. Jau vidutinio kainų segmento modeliuose diegiamos belaidžio ryšio sistemos bei gausus sąsajų rinkinys, kuris leidžia atkurti, kaip mėgstama sakyti "CD kokybės" glaudintus garso įrašus. 

Susijęs vaizdas

Mėgaukitės geriausia muzikos kokybe

Kalbant apie Bluesound Pulse 2i seriją visų kolonėlių, atnaujinti modeliai papildomai turi Amazon Alexa valdymą balsu, taip pat Airplay2 sąsają, žmonėms, kurie naudoja Apple prietaisus. Android gerbėjams nėra ko nusiminti. Patobulintos kolonėlės turi Bluetooth 5.0 modulį kuris gali ne tik priimti signalą, bet ir jį atiduoti. (Aktualu tiems vartotojams, kurie kartais nori klausyti ir per ausines). Naujųjų kolonėlių atkūriami stereofoniniai Hi-Res iki 24/192 WAV ir FLAC formatų įrašai. Be to įdiegtas naujausio formato MQA bylų dekodavimas, atkūriami MP3, AAC, WMA, OGG, WMA-L, ALAC, OPUS, AIFF įrašai. 

Susijęs vaizdas

Sistemos funkcionalumas

Bluesound kolonėlės pasižymi ypač dideliu funkcionalumu lyginant su panašiomis sistemomis, tokiomis kaip Sonos ar Heos. Kiekviena Bluesound kolonėlė turi analoginę įvestį, "Bluetooth" transliaciją, o pačios mažiausios Bluesound Flex 2i kolonėlės turi net bateriją, kuri yra tvirtinama iš kolonėlės nugarinės pusės. Tad šis modelis gali tapti visiškai beviele nešiojama kolonėle. Į vieną tinklą galite prijungti net 64 nesvarbu kurio modelio Bluesound kolonėles, tai multiroom sprendimas, kuris skirtas įgarsinti visas namų patalpas.

Vaizdo rezultatas pagal užklausÄ â€žbluesound streaming“

Atskira sistema - ne problema!

Dar vienas svarbus elementas - Bluesound stereo komponentai. Jeigu turite stereo sistemą kuri neturi interneto, ne bėda. Prijungus prie šios sistemos Bluesound Node 2i modulį galėsite transliuoti norimą muziką į esančią sistemą bei kartu suporuoti su kitomis kolonėlėmis. 

Vaizdo rezultatas pagal užklausÄ â€žbluesound streaming“

Nereikėtų pamiršti ir vieno svarbiausių faktorių - išmaniųjų namų. Sparčiai populiarėjanti sistema, kurios pagalba galite valdyti visus savo namus tesiog iš telefono. Bluesound visą sistemą galima surišti su išmaniaisiais namais. 2017 metais Bluesound pristatė  URC Total Control® protokolą, kurio dėka galite valdyti visą sistemą. Taip pat visi atnaujinti modeliai turi Amazon Alexa valdymą balsu. 

Komentarai

Palikite komentarą

Naujienlaiškių užsakymas

Į viršų