KEF R11 bei LSX pelnė EISA apdovanojimus

Kategorijoje: Naujienos Data: Monday, August 19, 2019 Komentarai: 0 Paspaudimai: 368

Maidstone, Kent – 2019m. Rugpjūčio 19d. Pranešta šiandieną jog KEF Didžiosios Britanijos prabangaus garso prekės ženklas laimėjo du apdovanojimus.Vaizdo ir Garso Ekspertų Asociacija "EISA" apdovanojimuose, garso kolonėlės LSX laimėjo kaip geriausias produktas iš bevielių stereo garsiakalbių 2019-2020 ir taipogi R11 kaip geriuasio produkto iš High-End garsiakalbių 2019-2020.

Tęsdami ankstesnio "EISA" apdovanojimą pelniusio "KEF LS50 Wireless" sėkmę, šių metų apdovanojimuose "LSX" sulaukė dėmesio už savo novatorišką "KEF Uni-Q" garsiakalbį, jo "kainos ir garso santyki" įperkamumą ir kompaktišką, ir stilingą dizainą "LSX" belaidė dviejų garsiakalbių muzikos sistema, pristatyta 2018m. pabaigoje, taip pat gavo penkių žvaigždučių įvertinimus iš tokių leidiniu kaip "What Hi-Fi" AV forumuose su puikiais atsiliepimais iš ekspertų visame pasaulyje. Puikios garso kokybės, dizaino ir lengvo pajungimo šedevras - LSX. Ji yra sukurta tam kaip mes šiandien klausomės muzikos 
"R11" yra pavyzdinės "KEF" trijų krypčių grindinės kolonėlės ir didžiausias garsios garsios "KEF R" serijos modelis . "R11" sujungia dešimtmečių KEF patirtį ir nepaliaujamą aistrą muzikai su specialiomis technologijomis, kad užtikrintų galingą, bei rafinuotą garsą.


Paskelbus EISA 2019-2020 apdovanojimų laimėtojus, Michael Johnson, Europos rinkodaros direktorius, pareiškė: "Mes nepaprastai džiaugiamės, akd šių metų EISA apdovanojimus laimėjo tiek LSX, tiek R11 garsiakalbiai. Mes didžiuojamės kurdami produktus, kurie pakelia naujovių standartus, sukurdami garsiakalbius, užtikrinančius aukščiausios klasės garso atkūrimą. Esame patenkinti, kad tiek LSX, tiek R11 yra pripažinti garsiakalbiai."

Komentarai

Palikite komentarą

Naujienlaiškių užsakymas

Į viršų