Marantz KI Ruby

Kategorijoje: Naujienos Data: Thursday, August 30, 2018 Komentarai: 0 Paspaudimai: 953

Savo 40-dešimtmečio proga dirbant su Marantz, Ken Ishiwata ir jo komanda sukūrė šiuos du audiofilinius brangakmenius, panaudojant atrinktus ir specialiai pagamintus komponentus, kurie perteikia visą muzikos emociją. KI Ruby serija yra tiksliai pagaminta ir suderinta siekiant sukurti skambėjimą, kuriuo būtų galima mėgautis. Kiekvienas komponentas apribotas iki  1000 vnt. gamybos.

Nedaug Hi-Fi kompanijų, jei išvis tokių yra, gali pasigirti turintys žmogų, keturis dešimtmečius tobulinančius jų garsą, kaip Ken Ishiwata daro Marantz. KI Ruby SACD grotuvas ir stiprintuvas pagamintas pagal dar aukštesnius standartus, nei ankstesnieji KI Signature produktai, taip užtvirtinant Ken Ishiwata patirtį. Kaip dalis dizaino, kiekvienas produktas pažymėtas Ken Ishiwata parašu.

PM-KI Ruby pagamintas vienam tikslui - garso atkūrimui. Dėl to jame naudojami visiškai atskiri maitinimo šaltiniai pradiniam ir galios stiprintuvams, taip sumažinant jų įtaką vienas kitam ir priartinant šį stiprintuvą prie aukščiausios klasės PM-10 modelio. Stiprintuve integruotas MM/MC Phono korektorius bei naudojama HDAM technologija užtikrina signalo grynumą.

HDAM SA3 garso atkūrimo moduliai užtikrina švarų garso signalo kelią ir optimalią dinamiką visame stiprintuve, kuris generuoja 100W galią kanalui prie 8 ohm apkrovos / 200W prie 4 ohm.  Optimaliai garso kokybei išgauti signalo keliui yra panaudoti atskiri komponentai. RIAA garso korekcija atliekama taip pat per Marantz HDAM modulius ir sukuria itin žemų iškraipymų A klasės garso stiprinimą.

PLAČIAU APIE PRODUKTĄ

Komentarai

Palikite komentarą

Naujienlaiškių užsakymas

Į viršų