NAD M10 ir T 758 V3 EISA apdovanojimas

Kategorijoje: Naujienos Data: Wednesday, August 21, 2019 Komentarai: 0 Paspaudimai: 423

PICKERING, KANADA, 2019 M. RUGSĖJO 15 d. - „NAD Electronics“, pirmaujantis aukščiausios kokybės namų garso ir vaizdo produktų gamintojas, šiandien paskelbė, kad „M10 BluOS®“ srautinis stiprintuvas ir T 758 V3 namų kino stiprintuvas laimėjo 2019 m. EISA apdovanojimą.

Prireikė laiko, kol NAD pateko į "viskas viename" tinklo muzikos sprendimų pasaulį, tačiau M10 buvo vertas kiekvienos laukimo akimirkos, nes šis sensacingas mažas stiprintuvas taip pat yra ir išbaigta muzikos sistema. Dramatiškas viso pločio jutiklinis ekranas leidžia pasiekti visas M10 galimybes. tai apima muzikos transliavimo paslaugas, su BluOS naudojant "Bluesound" gaminius galima valdyti įvairias zonas, "Bluetooth" ir "AirPlay 2", taip pat skaitmeninius ir analoginius įėjimus, HDMI-ARC jungtį televizijos garsui ir net "Dirac Live" kambario korekciją, kad garsas būtų optimizuotas pagal Jūsų patalpas. Galiausiai, turėdamas NAD "HybridDigital" stiprinimą, M10 paleis praktiškai bet kurį partnerių garsiakalbį - jis yra tikras šiuolaikinės muzikos atkūrimo meistras.

Norėdami pamatyti aukščiausios kokybės savybes be aukščiausios kainos, žiūrėkite ne toliau kaip NAD T 758 V3 AV namų kino stiprintuvą. Septynių kanalų „Dolby Atmos“ / DTS: X dizainas, išplečiamas iki 7.1.4 per išorinį stiprinimą, jis įgyvendina „Dirac Live“ automatinę kambario korekciją, kad būtų galima atlikti geriausius savo klasės kalibravimus, taip pat NAD modulinę konstrukciją (MDC), kad pasiūlytų kelią į būsimus atnaujinimus, išvengiant pasenimo. Čia taip pat integruota „BluOS“ sistema - įdiegta prieiga prie srautinių muzikos platformų ir suderinamumas su „Bluesound“ produktais, jau nekalbant apie MQA atkūrimą. Bet tikrąjį įspūdį daro tai, kaip šis imtuvas skamba. Jo atkūrimas yra natūralus ir kupinas subtilumo.

Komentarai

Palikite komentarą

Naujienlaiškių užsakymas

Į viršų