Advance Paris X-L1000 garso kolonėlės

17.999,00

Aukštos klasės, išskirtinio dizaino Hi-End garso kolonėlės su plėveliniu aukštų dažnių garsiakalbiu. X-L1000 garso kolonėlės tobulai atkuria muzikos instrumentus bei vokalus.

Galimus produkto apdailos pasirinkimus galite pasižiūrėti gamintojo puslapyje paspaudę „Skaityti daugiau apie produktą”.
Norėdami pasiteirauti apie prekę ar užsisakyti, užpildykite formą:    ADVANCE PARIS Kategorijos: , Brand:

    Aprašymas

    „Advance Paris“ įmonė, kurdama „Advance Acoustic“ gaminius, nusprendė pavadinti „Hi End“ gaminių asortimentą naudodama „Advance Paris“ prekės ženklą. X-L1000 kolonėles sukūrė ir surinko Prancūzijoje „Advance Paris“ specialistai. Jų dizainas pagrįstas tikrosiomis akustikos taisyklėmis leidžia gauti gryną, modernų ir elegantišką garsą. X-L1000 garsiakalbiai suteikia nepriekaištingą instrumentų ir balso atkūrimą. Jų harmoningas turtingumas ir tolesni ritmai suteikia buvimo ir realizmo jausmą. Šie parametrai yra tik kelios išskirtinės garsiakalbių X-L1000 savybės. MDF spintelė surinktą iš 3 nepriklausomų dėžių, kurių sienos siekia 4 cm storį. Dėžutės yra sujungtos atsiejant atskirai, užtikrinant visišką vibracijos valdymą. Garsiakalbių įrengimo vieta buvo apskaičiuota taip, kad būtų pasiektas geriausias lygių pasiskirstymas. Mes pristatome X-L1000 tvarkykles bendradarbiaudami su europos gamintoju, kuris specializuojasi garso profesionalų srityje. Šie garsiakalbiai sujungia puikius rezultatus. Žemų dažnių garsiakalbis ir vidutinis diapazonas yra su celiuliozės minkštimo membrana. Būdamos standžios ir lengvesnės, jos siejamos su labai galingomis magnetinėmis grandinėmis. Turėdamos 98 dB jautrumą ir 8 omų varžą, X-L1000 kolonėlės gali būti stiprinamos stiprintuvu nuo 10 W iki 800 W.