KEF Blade

30.799,00

Išskirtinės aukščiausios klasės garso kolonėlės. Naujausių technologijų ir unikalaus dizaino dėka KEF Blade yra tikras technologijų ir meno kūrinys.

Kaina nurodyta už porą.

Galimus produkto apdailos pasirinkimus galite pasižiūrėti gamintojo puslapyje paspaudę „Skaityti daugiau apie produktą”.

 

Norėdami pasiteirauti apie prekę ar užsisakyti, užpildykite formą:    KEF Produkto kodas: SP3753CC10 Kategorijos: , Brand:

    Aprašymas

    Kai mūsų inžinieriams buvo suteikta neribota laisvė sukurti KEF technologinės lyderystės pavyzdį, jie pagamino revoliucinį prototipą, atrodantį ir veikiantį kaip niekas kitas: Concept Blade – pirmąją pasaulyje vieno matomo garso šaltinio kolonėlę. Jos fonomenalios garsinės charakteristikos sulaukė tokio įvertinimo ir pagarbos, kad buvo nuspręsta gaminti versiją, skirtą pasišventusiems audiofilams. Po poros metų kruopštaus derinimo – pačiu laiku paminėti KEF inovacijų penkiasdešimtmečio sukakčiai – rezultatu tapo Blade. Nuo pat pradžių kurtos išplėsti high end garso ribas, šios kolonėlės yra unikali inovatyvios inžinerijos ir nauja architektūra pagrįso dizaino sintezė. Suderinus naujuosius bosinius garsiakalbius taip, kad visi suformuotų vieną akustinį centrą, patalpintą toje pačioje erdvėje kaip ir Uni-Q® aukštųjų ir viduriniųjų dažnių masyvas, garsas sklindas iš vieno, nepriekaištingai koherentiško šaltinio. Skulptūriški ir akustiškai inertiški, aptakūs parabolinės formos korpusai sukurti taip, kad išeinantis garsas neturėtų jokių kliūčių ir išliktų visiškai tikslus. Pažangūs naujieji hibridiniai kupolai yra tokie lengvi ir tvirti, kad jų natūralus lūžio taškas niekada nepasiekiamas reikalingame dažnių ruože. Viduje rasite išradingai sukurtą oro išėjimo kelią, tvirtinimą ir akustinių bangų valdymo technologijas. Kruopščiai parinkti, super-premium komponentai – kiekvienas komfortabiliai dirbantis savo veikimo ribose, patiriamas garso tikslumas nepasiekiamas įprastinėmis kolonėlėms. Viskas ką girdite, tai lyg gyvas skambesys – patraukliai emocionalus, muzikaliai turtingas ir natūralus. Atskleidimas, grynas ir paprastas.