Marantz MCR-612 integruotas stiprintuvas + RAPTOR 3

1.177,00 977,00

Spalva pasirinktinai

Tikra Hi-Fi sistema su elegantišku dizainu, kuriame yra CD yra atkūrimas ir šiuolaikinės muzikos transliacijos šaltiniai su įmontuotu HEOS palaikymu.

Išvalyti
Norėdami pasiteirauti apie prekę ar užsisakyti, užpildykite formą:    MARANTZ Produkto kodas: N/A Kategorijos: , , , , Brand:

    Aprašymas

    Kai pamatysite naują „Melody X“, suprasite, kad šis naujausias grotuvas yra tikrai tobulas. Jis ne tik puikiai atrodo, bet ir puikiai skamba. Elegantiškas tinklo ir CD grotuvas palaiko beveik visas transliacijos platformas per „AirPlay 2“, „Bluetooth“ ir „HEOS WiFi“ ryšį. Prijunkite garsiakalbius prie „Melody X“ prie keturių kokybiškų skaitmeninio garso stiprintuvo kanalų gnybtų ir mėgaukitės Marantz grotuvo skleidžiama muzikos magija. Grotuvas turi ir du optinius įėjimus, todėl galite prijungti televizorių, kad ženkliai pagerinti televizinės transliacijos garsą. Įdiegti DAB + ir FM imtuvai bei „TuneIn Internet Radio“ papildo muzikos šaltinių rinkinį. Jei muzika yra svarbi jums, „Melody X“ yra viena iš pažangausių muzikos sistemų. Grotuvo ypatybės: 60 W x 2 kanalai (6 omai) arba 4 x 30W garsiakalbiui A / B su individualiu zonos garsumo nustatymu Atkuria CD, WMA / MP3 (CD-R / RW) ir turi FM ir DAB + imtuvą Klausykitės dainų iš „Internet Radio“, „Spotify“, „Amazon Prime Music“, „TIDAL“ ir iš savo išmaniojo telefono per „AirPlay 2“ arba „Bluetooth“ Transliuokite muziką iš visų savo mėgstamų šaltinių Palaiko „Amazon Alexa“, „Google Assistant“ ir „Apple Siri“ balso funkciją Palaiko MP3 ir „WAV / FLAC / ALAC 192kHz / 24bit“, DSD 2,8 / 5,6MHz atkūrimą Aukštos kokybės, didelės skiriamosios gebos garso atkūrimas kiekvienam šaltiniui Integruotas „Bluetooth“ ir „Wi-Fi“ su 2.4GHz / 5GHz dviejų dažnių juostos palaikymu Patobulintas tinklo stabilumas  Yra dvi skaitmeninės optinės įvestys su automatiniu jutimu jūsų televizoriui ar skaitmeniniam įrenginiui Melodija X aptinka signalo įvestį iš televizoriaus ir automatiškai persijungia šiai garso transliacijai iš TV Programuojama su jūsų esamu televizoriaus nuotolinio valdymo pultu, kad galėtumėte reguliuoti garsumą, pasirinkti šaltinį