Marantz NR1200 tinklinis stereo stiprintuvas

899,00 699,00

„Marantz NR-1200“ yra moderniausias, aukštos kokybės tinklinis stereo grotuvas su optimaliu dizaino, konstrukcijos ir jungčių deriniu. Jis turi stabilų maitinimo šaltinį ir galios stiprintuvą, kurio išėjimo galia yra 2x 75 W. Naudodamas WLAN ar LAN ryšį su vietiniu tinklu, jis tampa universaliu daugialypės terpės centru.

Išvalyti
Norėdami pasiteirauti apie prekę ar užsisakyti, užpildykite formą:  MARANTZ Produkto kodas: N/A Kategorija: Brand:

  Aprašymas

  Jungtys

  „Marantz NR1200“ turi daugybę jungčių: su savo fono įvestimi patefonams su MM paėmimais, analoginėmis aukšto lygio cinch įvestimis, USB lizdas, atminties kortelėms ir standiesiems diskams, S / PDIF (koaksialinis) ir „TosLink“ (optiniu) įėjimu žaidimų konsolėms, priedėliams ir daug daugiau. Tai tampa aukštos kokybės išoriniu skaitmeninio signalo keitikliu (DAC). NR1200 taip pat turi 5 HDMI įvestis ir vieną išvestį. Galite prijungti 2 poras stereofoninių garsiakalbių ir 1 žemų dažnių garsiakalbį.

  Video

  The Marantz NR-1200 palaiko naujausias HDMI specifikacijas. 6 HDMI prievadai apdoroja ir iššifruoja HDCP 2.3 standartą apsaugotam  nuo kopijavimo turiniui. Visi dabartiniai vaizdo įrašų standartai, tokie kaip 4K Ultra HD 60Hz Video, 4: 4: 4 Pure Color Subsampling, Dolby Vision, High Dynamic Range (HDR10), Hybrid Log Gamma (HLG) and 21: 9 Video, 3D and BT 2020 Pass-through yra palaikomi.

  Marantz NR 1200 galia

  The Marantz NR-1200 gali atkurti praktiškai bet ką, pradedant MP3 formati ir baigiant FLAC, WAV ir DSD failais – ir tai sugeba padaryti nepriekaištingos kokybės. belaidžiu būdu jis groja Internet radija, Spotify, Tidal, Airplay, Bluetooth ir dar daugiau. Galingas skaitmeninio signalo keitiklis NR-1200 konvertuoja Jūsų mėgstamą muziką į aukščiausią kokybę.

  HEOS Multiroom

  Su integruotu HEOS palaikymu, SR6013 taps pagrindiniu namų muzikos centru ir dalimi belaidės multiroom sistemos. Galėsite lengvai ir greitai prijungti belaides HEOS kolponėles į vieną bendrą sistemą ir mėgautis muzika visur ir visada, o visą sistemą valdyti išmaniuoju įrenginiu aplikacijos pagalba. Galėsite naudotis tokiais internetiniais muzikos šaltiniais, kaip Spotify, TuneIn, Sound Cloud, Tidal, Napster, Deezer, taip pat groti muziką iš USB laikmenos ar vietiniame tinkle esančių įrenginių

  Valdymas

  Marantz NR1200 gali būti valdomas net trim skirtingais būdais: paties aparato valdymo skydelyje, nuotolinio valdymo pulteliu arba nemokama programėle HEOS tiek android ar iOS sistemose.

  Galimybės NR-1200

  Kokybiškas Marantz NR-1200; Visas korpusas pagamintas iš metalo, priekinė panelė iš plastiko.

  • Diskretus stereo stiprintuvas su 75 vatais kanalui (6 ohms)
  • Automatinis garso kokybės pagerinimas (automatic upscale)
  • Integruotas dviejų dažnių WLAN (2.4 / 5 GHz) ir Bluetooth
  • 5 + 1 (priekyje) HDMI įėjimai, eARC
  • Integruotas phono stiprintuvas.
  • HDCP 2.2, 4k / Ultra HD video signalo apdorojimas (iki 50.60 Hz / 4: 4: 4) su palaikymu HDR10 ir HLG
  • spotify, deezer, napster, tidal, netradio iš USB ar DLNA serverio
  • DAB +, Internet Radio, Spotify Connect, AirPlay2, HEOS