Marantz NR1609 namų kino stiprintuvas

749,00 549,00

7.2 kanalų Marantz namų kino stiprintuvas su WiFi ir Bluetooth bei Dolby Atmos palaikymu.

Išvalyti
Norėdami pasiteirauti apie prekę ar užsisakyti, užpildykite formą:MARANTZ Produkto kodas: N/A Kategorijos: , , Brand:

Aprašymas

Marantz NR1609 plonas 7.2 kanalo AV imtuvas su HEOS


Nors ir būdamas plono profilio, Marantz NR1609 neaukoja garso atkūrimo kokybės. Naujausių garso formatų palaikymas leis mėgautis 3D garsu su Dolby Atmos, DTS:X ar DTS Virtual:X, o žiūrėti filmus galėsite aukščiausia 4K Ultra HD raiška su 4:4:4 Pure Color, BT.2020, HDR ir Dolby Vision technologijomis. Mžėgaukitės muzika per Bluetooth, Apple Airplay ar HEOS aplikaciją.. Taip pat nuo šiol valdykite stiprintuvą balsu su Amazon Alexa. Groti, sustabdydi ar pakeisti šaltinį, pagarsinti ar patylinti ir dar daugiau – viską valdykite balsu (prieinama ne visose šalyse. Rekalingas programinės įrangos atnaujinimas).

Pagrindinės savybės


 • Plonas profilis, kuris yra užima vos pusę standartinio AV stiprintuvo aukščio.
 • 7 kanalų diskretus stiprintuvas, 50W kanalui (8-ohm, 20Hz – 20kHz, 0.08% THD)
 • 8 HDMI įėjimai (1 priekyje) su HDCP 2.2 palaikymu
 • 4K/60 Hz vaizdo palaikymas, 4:4:4 spalvų rezoliucija, HDR bei BT.2020. Dolby Vision ir Hybrid Log Gamma
 • Dolby Atmos (iki 5.1.2) ir DTS:X palaikymas
 • DSD (2.8/5.6MHz), FLAC, ALAC ir WAV palaikymas
 • HEOS belaidės multiroom sistemos
 • Amazon Alexa valdymas balsu su HEOS Home Entertainment
 • AirPlay, Bluetooth, Internet Radio, Spotify Connect, Tidal, Deezer, Network Audio
 • Integruotas fono korektorius tiesioginiam plokštelių grotuvo pajungimui
 • Automatiškai optimizuokite garsą su Audyssey MultEQ, Dynamic Volume ir Dynamic EQ
 • Spalvotos kolonėlių jungtys, Nustatymų vedlys, Pažangi grafinė vartotojo sąsaja
 • Integruotas Wi-Fi su 2.4GHz/5GHz palaikymu

Galingas 7 kanalų diskretus stiprintuvas su Eco režimu


NR1609 stiprintuvo dalis pasižymi diskrečiais aukštos srovės išėjimo stiprintuvais dinamiškam garsui tiek muzikos, tiek filmų atkūrime. Identiška 90W galia kiekviename kanale, žemos varžos kolonėlių palaikymas ir puiki garso kontrolė. Tuo tarpu Eco režimas leidžia sutaupyti energiją neprarandant dinamiškumo.

Naujausios HDMI jungtys


8 HDMI įėjimai, iš kurių vienas priekyje, sukuria pažangią NR1609 vaizdo apdorojimo sistemą. HDMI jungtys palaiko naujausius formatus ir protokolus, kaip 4K Ultra HD 60Hz vaizdo raiška, 4:4:4 Pure Color, BT.2020 bei HDR. Taip pat įdiegtas ir Dolby Vision palaikymas.   Video didinimas


NR1609 pasižymi pažangia vaizdo apdorojimo sistema, kuri didina standartinės raiškos vaizdą į tikrą 4K

Naujausių garso formatų palaikymas


Pasinerkite į multi-dimensinį garsą su naujausiais erdvinio garso formatais, įskaitnat Dolby Atmos, DTS:X ir DTS Virtual:X (sukuria virtualų viršutinio kanalų kolonėlių efektą)

Dolby Atmos


Patirkite trimatį garsą su Dolby Atmos. Šio naujo garso formato pagalbą galėsite prijungti dvi papildomas viršutinio kanalo kolonėles ir jaustis lyg būtumėte pačiame veiksmo centre.

DTS:X


DTS:X taip pat suteikia itin tikrovišką trimatį garsą Jūsų namuose. Jeigu neturite kolonėlių, skirtų aukščio ar erdviniams kanalams, DTS Virtual:X padės sukurti įtraukiantį erdvinį garsą, nepriklausomai nuo kolonėlių konfigūracijos.

Integruotas Bluetooth, WiFi ir Airplay


NR1609 aprūpintas dvejomis antenomis stabiliam Bluetooth ir WiFi ryšiui net ir tankiai apgyvendintose vietovėse. Apple Airplay leis mėgautis belaidžiu muzikos klausymu iš iOS įrenginių.   HEOS: tobulas sprendimas belaidei multiroom sistemai


Su integruotu HEOS palaikymu, NR1609 taps pagrindiniu namų muzikos centru ir dalimi belaidės multiroom sistemos. Galėsite lengvai ir greitai prijungti belaides HEOS kolponėles į vieną bendrą sistemą ir mėgautis muzika visur ir visada, o visą sistemą valdyti išmaniuoju įrenginiu aplikacijos pagalba. Galėsite naudotis tokiais internetiniais muzikos šaltiniais, kaip Spotify, TuneIn, Sound Cloud, Tidal, Napster, Deezer, taip pat groti muziką iš USB laikmenos ar vietiniame tinkle esančių įrenginių.   Amazon Alexa valdymas balsu


Nuo šiol galite mėgautis stiprintuvo valdymu balsu. Reguliuokite garsą, perjunkite kūrinį ar keiskite šaltinį. Tiesiog paprašykite tai padaryti stiprintuvo. Parsisiųskite HEOS Home Entertainment Skill aplikaciją, kad įjungti Amazon Alexa funkciją (prieinama ne visose šalyse. Reikalingas programinės įrangos atnaujinimas).
Aukštos raiškos Audio


NR1609 suteiks galimybę atrasti aukštos raiškos muzikos įrašų kokybę. Klausytis tokių įrašų galėsite per USB jungtį priekyje ar iš tinkle esančių įrenginių. Imtuvas palaiko tokius formatus, kaip ALAC, FLAC bei WAV. Taip pat DSD 2.8MHz ir 5.6MHz failus.

Integruotas fono korektorius


Tiesiogiai prijunkite plokštelių grotuvą ir mėgaukitės tikru garsu iš savo vinilo kolekcijos.

Marantz 2016 AVR Remote aplikacija


The Marantz 2016 AVR Remote aplikacija iOS bei Android įrenginiams suteikia pilnavertį imtuvo valdymą išmaniuoju įrenginiu.
Audyssey MultEQ lengvam sureguliavimui


Naudodami komplekte esantį mikrofoną, Audyssey MultEQ pagalba sukalibruosite kolonėles pagal Jūsų patalpą. Tikslus DSP procesorius pritaiko akustikos korekcijos filtrus ir suteikia natūraliausią bei tiksliausią skambesį. NR1509 palaiko naują Audyssey MultEQ Editor aplikaciją, kurios pagalba galėsite stebėti ir profesionaliai sukalibruoti kolonėles, taip dar tiksliau priderinant visą sistemą prie Jūsų patalpos ar asmeninio garso skonio. The Audyssey MultEQ Editor aplikacija prienama Apple Store ar Google Play parduotuvės.

Du žemų dažnių kolonėlių išėjimai


Viena žemų dažnių konėlė reikalauja tikslaus pastatymo optimaliam boso atkūrimui. Tuo tarpu jungiant du žemadažnius skirtingose kambario vietose, žemi dažniai tolygiau pasiskirsto ir suteikia tikslų boso atkūrimą bet kurioje patalpos vietoje.

Multi-source / Multi-room


Ko beprireiktų Jums, NR1609 tą suteikia. Galite mėgautis 5.2 erdviniu garsu pagrindinėje patalpoje ir tuo pat metu klausyti muzikos stereo režimu iš kito šaltinio kitoje namo vietoje. Prijunkite papildomas kolonėles prie stiprintuvo išėjimų arba atskirą stipritnuvą antrai zonai prie Zone 2 pre-out išėjimų.

Smart TV pajungimas


Su HDMI CEC funkcionalumu, kuris yra šiuolaikiniuose televizoriuose, galėsite valdyti imtuvą televizoriaus pulteliu.

Paprastos Smart Select funkcijos


Four Smart Select function buttons on the included remote 4 Smart Select mygtukai ant valdymo pulto leis greitai ir patogiai įsiminti Jūsų pasirinktus šaltinius, garso lygį ir pan. Vienu mygtuko paspaudimu grįšite į pasirinktą vietą.

Daugiau nei 60 metų audiofilinio palikimo


Įkurtas 1953, Marantz turi ilgą ir turtingą istoriją kuriant audio komponentus, juos tobulinant siekiant aukščiausios garso kokybės. Nes muzika yra tokia svarbi mūsų gyvenime, NR1609 pasižymi puikiu stereo garso atkūrimu bei nepamirštama namų kino teatro patirtimi.