Marantz NR1711 namų kino stiprintuvas

949,00

Išgirskite muzikaliausią garsą iš elegantiškai plono profilio. „Marantz NR1711 7.2ch 8K AV“ imtuvas iš kompaktiško korpuso skleidžia neįtikėtiną, aukštos kokybės garsą. Pusė tradicinio AV imtuvo aukščio NR1711 palaiko daugialypius garso formatus: „Dolby Atmos“, „Dolby Atmos“ aukščio virtualizacijos technologijas, DTS: X ir DTS Virtual: X.
Mėgaukitės išskirtiniu vaizdo įrašų našumu dėka naujausių HDMI technologijų, tokių kaip 8K / 60Hz pralaidumas arba didinimas, eARC, įvairaus HDR formato palaikymas, įskaitant HDR10 +, „Dolby Vision“, hibridinė loginė gama (HLG) ir „Dynamic HDR“, taip pat naujausi žaidimai tokios technologijos kaip 4K / 120Hz pralaidumas, kintamas atnaujinimo dažnis (VRR) ir automatinis žemo latentinio režimo režimas (ALLM).
Atkurkite didelę skaitmeninės muzikos kolekciją palaikydami „Hi-Res“ formatus per tinklą arba priekinio skydelio USB prievadą. Klausykitės savo mylimų vinilų per įmontuotą aukštos kokybės korekcinį stiprintuvą. Siųskite muziką iš pirmaujančių muzikos tarnybų ir valdykite NR1711 naudodami balso valdymo suderinamumą per „Amazon Alexa“, „Google Assistant“ ir „Apple Siri“.

Išvalyti
Norėdami pasiteirauti apie prekę ar užsisakyti, užpildykite formą:    MARANTZ Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Brand: