Marantz SA-12SE Special Edition Super Audio CD grotuvas su DAC

3.499,00

Marantz nuo pat pradžių gamino kompaktimių diskų grotuvus, 1982 m. Išleido savo pirmąjį grotuvą – originalų CD-63 -. Kitais metais Marantz tapo gerai žinomas kaip kompaktinių diskų grotuvų profesionalas. Remiantis flagmano SA-10 kūrimo procesu, kurį suprojektavo ta pati komanda, SA-12 specialusis leidimas buvo sukurtas švęsti meilę muzikai ir išaukštinti muzikos meistriškumą bei emocijas.
„Marantz Musical Mastering“ technologija nusako naujus skaitmeninio ir analoginio garso apdorojimo standartus. „SACDM-3“, sukurtas vien tik dėl garso įrašymo, gali atkurti SACD, CD ir rinkinius kompaktiniame arba DVD diske. Jame taip pat yra asinchroninis USB įėjimas, galintis valdyti formatus iki pat PCM / DXD 384kHz / 32bit ir DSD11.2MHz. „Marantz Musical Mastering Stream“ konvertuoja visus PCM failų formatus į DSD formatą, naudodamas patobulintą filtravimą ir patentuotą apdorojimą, kol „Marantz Musical Mastering Conversion“ konvertuoja 1 bitų duomenų srautą tiesiai į analoginį signalą, nenaudodamas įprastinio D / A keitiklio.
„Marantz“ inžinierių komanda sukūrė šį grotuvą tam, kad skleistų tokį garsą, kuris dar labiau nei bet kada priartintų jus prie mėgstamos muzikos. Priežastis yra paprasta ir pagrindinė viskam, ką daro Marantz – nes muzika yra svarbiausia.

Išvalyti
Norėdami pasiteirauti apie prekę ar užsisakyti, užpildykite formą:    MARANTZ Produkto kodas: N/A Kategorija: Brand: