Marantz SR5015 namų kino stiprintuvas

949,00

Kaip ir galima tikėtis iš bet kurio „Marantz“ AV imtuvo, „SR5015“ ypatingą dėmesį skiria garso kokybei ir sukuria labai svaiginančią ir turtingai išsamią erdvinio garso patirtį. Be to, su naujausia naujausia atsiliepimų topologija ir „Marantz“ sukurtais aukštos raiškos HDAM, SR5015 turi tiek galios, tiek subtilumo, kad nustebintų ir nustebintų. Siųskite muziką iš pirmaujančių paslaugų ir klausykitės muzikos visuose namuose naudodami įmontuotą „HEOS“.

Mėgaukitės išskirtiniu vaizdo įrašų atlikimu dėka naujausių HDMI technologijų, tokių kaip 8K / 60Hz pralaidumas ir rezoliucijos padidinimas, įvairių HDR formato palaikymų, įskaitant HDR10, HDR10 +, „Dolby Vision“, hibridinę loginę gamą (HLG) ir „Dynamic HDR“. Žaidimas su realiu 4K / 120Hz vaizdu, dėka kintamo atnaujinimo dažnio (VRR) ir automatinio žemo latentinio režimo (ALLM).

Naujasis „Marantz SR5015“, kurį labai garsina garsūs akustikai moderniausiuose įrenginiuose, pasitelkia dešimtmečių patirtį „Hi-Fi“ įrenginiuose, kad jūsų pramogoms būtų suteiktas išskirtinis, audiofilinės kokybės garsas.

Išvalyti
Norėdami pasiteirauti apie prekę ar užsisakyti, užpildykite formą:MARANTZ Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Brand: