Bluesound PULSE SOUNDBAR 2i

1.099,00 749,00

Bevielė kolonėlė skirta įgarsinti TV garsą. PULSE SOUNDBAR 2i sukurtas taip, kad puikiai derėtų su Jūsų „HD“ arba „4K“ televizoriumi. Ši atnaujina versija yra neatsiejama integracija su televizoriumi, kuri leidžia pasijusti lyg būtumėte filmo epicentre. Nuo šiuol sporto varžybos bus girdimos ypač gerai ir garsiai. Taip pat puikiai tinka įgarsinti kompiuterinius žaidimus.

Išvalyti

Aprašymas

Srautinės muzikos paslaugos ar biblioteka tiesiogiai siunčiamos iš išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio, tad puikiai tinka visiems prietaisams, su kuriais naudojatės. Jeigu nėra interneto ryšio, ne bėda naudodamiesi „Bluetooth“ Hi-Res transliacija mėgaukitės nepertraukiama muzikos transliacija.
Ši sistema taip pat leidžia sukurti ir erdvinį 5.1 namų kino garsą. Papildomai sujunkite PULSE SUB – žemų dažnių kolonėlę bei PULSE FLEX 2i – erdvines kolonėles.
Su HDMI ARC (audio return channel) funkcija, kuri leidžia valdyti televizorių ir kolonėlę iš vieno pultelio. Pavyzdžiui jungiant televizorių įsijungia ir kolonėlė, taip pat garsinant ar tildant. BlueSound leidžia rinktis iš daugybės muzikos serverių, tokių kaip Spotify Connect, Tidal, Deezer. Nereiktų pamiršti ir virš 100 000 internetinių radijo stočių kurias galėsite pasirinkti pagal regioną. Jei turite muzikos biblioteką kompiuteryje – ne problema, ją galite transliuoti tesiog atsiuntę į kompiuterį BlueSound programėlę.  Atsinaujinęs modelis nuo šiol gali pasiūlyti ir valdymą balsu – Amazon Alexa. Valdykite kolonėles tesiog balsu. Galite paprašyti paleisti muziką, sustabdyti, pagarsinti, paleisti norimą singlą iš Spotify ir t.t. Naujasis modelis taip pat pasižymi ir naująja transliavimo galimybe – Airplay2. 

„PULSE SOUNDBAR 2i“ turi šešis integruotus aukštos kokybės garsiakalbius ir du pažangius pasyvius radiatorius, o tai suteikia puikų garso skambesį.  Sukurkite pažangiausią „Dolby Digital Surround“ sistemą, pridedant PULSE SUB ir PULSE FLEX 2i garsiakalbių porą.   Įragsinkite visus namus su papildomomis kolonėlėmis ir sukurkite nuostabų skambėsį. Leiskite savo muziką bet kurioje patalpoje ar tą pačią muziką visose patalpose naudojant namų tinklą. Dalinkites savo mėgstamomis melodijomis per BlueSound programėlę telefone.  Diagram of streaming music via WiFi to other rooms