Sonos Ray

299,00

Net tie, kurie neišmano technologijų, gali atnaujinti savo televizoriaus garsą naudodami „Sonos“ garso juostą „Ray Soundbar“.

Aprašymas

Sąranka yra greita ir paprasta naudojant 2 kabelių montavimą be įtampos. Tiesiog prijunkite maitinimą ir pridedamą optinį laidą prie televizoriaus optinio garso išvesties. Rezultatas – kompaktiškas garsiakalbis su keliais stiprintuvais, kurios sukuria dinamišką, platų TV, filmų ir žaidimų garso sceną, taip pat aiškų ir lengvai girdimą dialogą.
Dėl „Wi-Fi“ ir laidinio eterneto ryšio taip pat galite naudoti „Ray“ norėdami transliuoti mėgstamą garsą ir tūkstančius nemokamų tiesioginių stočių naudodami „Sonos“ programą, „Apple AirPlay 2“, „Spotify Connect“ ir kt.
Tiksliai sureguliuotas aiškiam dialogui Perduokite garsą per „Wi-Fi“ arba „Ethernet“. Kompaktiškas dydis tinka beveik bet kur Naktiniu garsu netrukdykite kitiems Žemųjų dažnių reflekso sistema sumažina iškraipymus 4 amperai / tvarkyklės sukuria plačią garso erdvę Pridedami laidai, skirti sąrankai be įtampos Kalbos tobulinimas, kad dialogas būtų aiškesnis Tvirtinama prie sienos, kad sutaupytumėte vietos Norėdami valdyti garsą, naudokite televizoriaus nuotolinio valdymo pultą