Van den Hul žemos trinties tepalas TLF-II

39,00

TLF tepalas yra plačiam spektrui pritaikyta super alyva, specialiai sukurta mažinti guolių trintį. Abu tipai suteikia labai stabilią tepimo plėvelę tarp mechaninių dalių.

Norėdami pasiteirauti apie prekę ar užsisakyti, užpildykite formą:  VAN DEN HUL Kategorijos: , Brand:

  Aprašymas

   

  TLF yra (plačiąjam spektrui pritaikyta) super alyva, specialiai sukurta mažinti guolių trintį. Abu tipai suteikia labai stabilią tepimo plėvelę tarp mechaninių dalių.
  
  Abu tipai yra ypač tinkami sandariems ir sandariems guoliams.
  Aukšto atsparumo alyvos plėvelė, veikianti 180–200 kg / cm² slėgį esant 350º C (662º F), neprarandama nepralaidumo. Įprasta darbinė temperatūra svyruoja iki 175º C (347 ° F).
  Naftos ir vandens klampos santykis nuo 0,33 iki 0,25. Tai reiškia, kad ji suformuos ploną tepalo plėvelę, kuri gerai pasiskirstys ant kiekvieno paviršiaus.
  Neoksiduoja. Taip pat jame nėra teflono, grafito ar kitokių dalelių.
  Sumažinkite trintį ir mechaninį triukšmą, žymiai prailgindami judančių dalių tarnavimo laiką. Tai taip pat reiškia dramatišką priežiūros išlaidų sumažinimą ...
  25 cm3 buteliukas šepetėlio dangteliu
  
  I TIPAS Bendrosios paskirties mažos trinties tepalas: sutepkite CD ir DVD grotuvų veleną ir lazerinę atraminę svirtį: mažiau mechaninio triukšmo ir skaitmeninio virpėjimo. Taip pat puikiai tinka kompiuterio ir oro aušinimo ventiliatoriams; II TIPAS Tvirtas tepalas: guolio triukšmas sumažėja; Puikiai tinka sandaraus tarpinio tipo veleno guoliams. (Didesniems atstumams naudokite mūsų patefono suklio alyvą)
  
  Taip pat puikiai tinka transporto priemonės ratų guoliams: ponas Van den Hulas pats jau buvo išbandęs TLF II ant savo 1750 kg svorio automobilio priekinių ratų: mažesnis guolio triukšmas ir trintis.