Marantz HD-DAC1 ausinių stiprintuvas su DAC

799,00

Šis ultra aukštos kokybės ausinių stiprintuvas sukuria tiesiog nuostabų garsą naudodamas srovinio grįžtamojo ryšio technologiją, tokią, kokia yra naudojama Premium 11 serijos klasėje.

Išvalyti
Norėdami pasiteirauti apie prekę ar užsisakyti, užpildykite formą:    MARANTZ Produkto kodas: N/A Kategorijos: , , , , , Brand:

    Aprašymas

    Ausinės visuomet stipriau įtraukia į muziką. Dabar, su Marantz HD-DAC1 galite mėgautis muzika dar kokybiškiau. Ne nuostabu, kad šis visiškai naujas produktas pasižymi nauju dizainu – jis atrodo naujas, šviežias ir kitoks, tačiau vis dar Marantz! HD-DAC1 yra toks galingas, kad gali puikiai suvaldyti audiofilines didelės varžos ausines iki 600ohm. Už tai reikia dėkoti trijų lygių stiprinimo kontrolei, Marantz HDAM moduliams, didelės srovės audiofiliniam DAC (CS4398) bei Premium kokybės RCA jungtims. Prie jo galėsite jungti ne tik ausines, bet ir integruotą stiprintuvą ar porą aktyvių kolonėlių ar galios stiprintuvų. Taip pat jis turi skaitmeninius optinį bei bendraašį įėjimus, o taip pat ir USB-B jungį, kas leis Jums mėgautis kokybiška muzika iš kompiuterio. iPrietaisai taip pat gali būti prijungti per USB jungtį priekyje. Be viso to, yra integruotas ir RCA įėjimas. USB-B veikia asinchroniniame režime ir palaiko ne tik 192kHz / 24bit aukštos raiškos audio formatus, bet ir aukščiausios kokybės DSD 2.8MHz ir 5.6MHz failus. Aplink USB-B įėjima sumontuotas papildomas skydas, izoliuojantis aukštus dažnius, ateinančius iš kompiuterio ir taip pateikdamas visiškai švarų garsą. Papildomai integruoti „Džiterio” šalintojas bei „Dual Clock” ypatingam tikslumui. Be abejonės, HD-DAC1 yra tikras malonumas ausims. Stilingame displėjuje rašoma garso, įėjimo bei failo raiškos informacija, o aliuminis priekis bei retro stiliaus medinės šoninės panelės tobulai atspindi kokybę, kuri slypi viduje.